APTEKA HERBA   ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 20   50-370 Wrocław tel. 71-328-10-55 Pn - Pt: 9:00 - 19:00   |   Sob: 9:00 - 14:00

Apteka istnieje od 1997 roku.  Jesteśmy usytuowane we Wrocławiu blisko mostu Grunwaldzkiego i Politechniki nad brzegiem Odry. Niedaleko przy ul.Chałubińskiego znajduje się Klinika Diabetologii i Endokrynologii Dziecięcej. Ze względu na jej bliskość naszą aptekę od lat odwiedzają mali pacjenci (i ich rodziny) ze schorzeniami endokrynologicznymi, głównie z cukrzycą typu I. Jest to choroba dotykająca zarówno dzieci jak i osoby dorosłe. Swoją wiedzą i życzliwością staramy się pomóc wszystkim chorym. Z roku na rok zwiększamy ofertę produktów dla diabetyków. Od 2004 r. zajmujemy się osprzętem do pomp insulinowych m.in. na podstawie umowy z NFZ. Jeśli chcesz zrealizować u nas zlecenie na zaopatrzenie w osprzęt do pomp insulinowych - zapraszamy. Realizujemy zamówienia z całej Polski. 

 

Apteka Herba Wrocław


W sprzedaży posiadamy między innymi:


- wkłucia do pomp insulinowych

    wkłucia Medtronic

   wkłucia Roche

- akcesoria do pomp insulinowych

 


Kącik diabetyka

 
Tu znajdą Państwo trudno dostępne produkty dla osób chorych na cukrzycę. W swojej ofercie mamy literaturę i prasę fachową,  glukometry, akcesoria do pomp insulinowych, nakłuwacze, lancety, igły do penów, wagi dla diabetyków, glukozę, kosmetyki a także szeroki wybór produktów specjalnego przeznaczenia żywieniowego.

 

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą

Galeria

Kliknij w miniaturę i zobacz powiększenie

jesteśmy na Facebooku

Polityka Cookies

Ta strona używa plików Cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze

Dowiedz się więcej

Akceptujesz?

Tak