APTEKA HERBA   ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 20   50-370 Wrocław tel. 71-328-10-55 Pn - Pt: 9:00 - 19:00   |   Sob: 9:00 - 14:00

DOSTAWA

1. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje mail z informacjami dotyczącymi: przedmiotu zamówienia, kwotą do zapłaty oraz numerem konta bankowego Apteki Herba.

Jeśli nie otrzyma maila ze swoim  zamówieniem proszony jest o kontakt telefoniczny (713281055) lub mailowy z apteką w celu potwierdzenia zamówienia.W godzinach 9-19 w soboty 9-14.

Złożenie zamówienia nie oznacza iż dany produkt jest dostępny na stanie magazynowym apteki.

-apteka zastrzega sobie prawo do niezrealizowania zamówienia  jeśli zamawiana ilość przekracza stany magazynowe

-przy zamówieniach przekraczających kwotę 1000zł przed wpłatą środków na konto apteki prosimy potwierdzić telefonicznie możliwość realizacji zamówienie

 

2. Po otrzymaniu maila z zamówieniem apteka realizuje je w trybie natychmiastowym. W przypadku sprzętu refundowanego czekamy na oryginały potrzebnych dokumentów (Karta potwierdzenia uprawnienia do zaopatrzenia w wyroby medyczne przysługujące comiesięcznie oraz Zlecenie na zaopatrzenie w wyroby medyczne)

 

3. Złożenie zamówienia do godziny 13.00  gwarantuje wysyłkę tego samego dnia roboczego.

 

4. Istnieje możliwośc podania Klientowi numeru listu przewozowego przesyłki. Chęć otrzymania takiej informacji prosimy zgłaszać na nasz adres mailowy (herba@wklucia.com.pl) z podaniem danych pacjenta lub dopisać w UWAGACH przy składaniu zamówienia.

W dniu dostarczenia przesyłki klient otrzymuje informację SMS lub mail od firmy kurierskiej DPD o chęci dotarczenia przesyłki.

5. Apteka zastrzega sobie możliwość anulowania części lub całości zamówienia w przypadku braku towaru u dostawcy.

6. W przypadku nagłego wyczerpania się stanów magazynowych zamówionego produktu Klient jest niezwłocznie informowany(mailowo bądź telefonicznie) o braku produktu w aptece oraz o przewidywalnym czasie, w jakim produkt będzie dostępny.

 

7. Odbór osobisty-natychmiast

    Przesyłka-do 3 dni roboczych po zaksięgowaniu płatności na koncie

    Za pobraniem- natychmiast

 

8.  Koszt dostawy:

  • 15 zł kurierem po przedpłacie na konto
  • 20 zł kurierem za pobraniem

 

9. Dostawa GRATISOWA jest w przypadku zamówień na kwotę powyżej 300 zł brutto  - w tym wszystkich zleceń na wkłucia refundowane (wyjątek stanowi dostawa za pobraniem, gdzie dopłacają Państwo 5 zł)


10. Możliwe sposoby płatności:

  • przedpłata na konto bankowe: Bank Zachodni WBK 36 Oddział Wrocław nr konta: 86 1500 1067 1210 6006 5032 0000  
  • pobranie- opłata za zamówienie oraz przesyłkę dokonywana jest kurierowi podczas odbierania przesyłki
  • odbiór osobisty-opłata za zamówienie dokonywana jest w siedzibie Apteki Herba s.c. ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 20 50-370 Wrocław
jesteśmy na Facebooku

Polityka Cookies

Ta strona używa plików Cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze

Dowiedz się więcej

Akceptujesz?

Tak